İletişim Bilgileri

Evren fidancılık

  • Yetkili Kişi: Halil Döner
  • Telefon numarası: +90 (536) 576-03-16, 05365760316
  • MSN: evrenfidancilik@hotmail.com
  • Adres: sahil yenice köyü, bandırma, Balıkesir, 10200, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Hakkımızda

Evren Fidancılık olarak 1990 yılından itibaren başta aşılı ceviz fidanı aşılı badem fidanı ve meyve fidanlarının tamının kendi üretin arazilerimizde ve seralarımızda üretmekteyiz. Biz Evren Fidancılık olarak aşılı ceviz ve aşılı badem fidanı ve meyve fidanı üretimine başladığımız günden bu güne ilk hedefimiz olarak ülke ekonomisine katkı sağlayacak ve siz değerli müşterilerimize gelecekte sağlıklı kaliteli ve bol verim veren ağaçlar olacak fidanları yetiştirmekteyiz.

Evren fidancılık olarak sizlerin desteği ile her geçen yıl aşılı ceviz ve aşılı badem fidanı ve meyve fidanı üretimini artırıyor kapasitemizi genişletiyoruz.Evren Fidancılık olarak yılların verdiği tecrübe, bilgi ve deneyimi ile Türkiye ve Dünya piyasasında aşılı ceviz ve aşılı badem ve meyve fidanı yetiştiriciliğinde (fidancılığında) yerimizi almış ve söz sahibi olmuş durumdayız.Her yıl 1. sınıf ve kaliteli üretimiz ile TÜRKİYE'nin her bölgesinde ve DÜNYA piyasasında oluşan ceviz badem ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamaktayız. Önce müşteri memnuniyeti mantığı ile hareket ediyor sizlere 1. sınıf cinsine doğru ve kaliteli ürünler sunuyoruz.

Sipariş verdiğiniz aşılı ceviz fidanı, aşılı badem fidanı ve meyve fidanlarını itina ile paketliyor ambalajlıyor miktarına göre anlaşmalı olduğumuz nakliyat firmaları veya anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketleri ile en uygun minimum nakliyat fiyatları ile 24 saat maksimum 2 gün içerisinde veya arzu ettiğiniz tarihte istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Devlet 10 hektar ve üzeri kapama bahçelere 1 sefer olarak 100 lira geri ödemesiz destekleme vermektedir. Evren Fidancılık olarak bu haktan faydalana bilmeniz için gerekli olan bütün evrakları hazırlıyor teslim ediyoruz.

Fidanlarımızın tamamı tarım ve köy işleri bakanlımızdan sertifikalı ve devlet desteklemesine tabidir.

ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Halil Döner
Web Sitesi: http://evrenfidancilik.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Evren fidancılık
Adres: sahil yenice köyü, bandırma, Balıkesir, 10200, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (536) 576-03-16, 05365760316
MSN: evrenfidancilik@hotmail.com
Ek Bilgiler: BİZE ULAŞACAĞINIZ NUMARALAR
HALİL DÖNER:05365760316
Mümin DÖNER:05352519452
FAKS:02667360041
ADRES
Sahil Yenice Köyü/Bandırma/BALIKESİR evrenfidancilik@hotmail.com
Web sitesi: http://www.evrenfidancilik.com